Alarko Kombi Servisi

Alarko Kombi Servisi

Alarko Kombi Servis

Balıkesir Kombi Servisi – Firmamız Hakkında

Balıkesir Kombi Servisi, Alarko Kombi Servisi olarak özel servis adı altında çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Firmamız Alarko markası adı altında çalışmayan, genel merkezden tamamen bağımsız özel servis konumunda çalışan bir firmadır. Kullanıcı talebi ve onayı doğrultusunda hizmetlerine özel servis olarak devam etmektedir. Amacı ise Alarko kullanıcılarına her bir sorunda yardımcı olabilmektir.

Uzun yıllardır bu sektörde hizmette olan ve her zaman başarıları ile bilinen firmamız kendinden emin adımları ile yoluna devam etmektedir. Her bir çalışmasında uzmanlığını kanıtlayan Alarko Servisi teknik açıdan başarılarını daimi hale getirebilmek amacı ile huzurlarınızda olmaya devam edecektir.

Alarko kombiniz ile alakalı her tür sorunda sizlerin yanında bulunan firmamız cihazlarınız ile alakalı yaşadığınız her bir arıza durumunda ve her bir teknik sorunda en yakınlarınızdadır. Alarko kombi bakımlarında, arızalarının onarılmasında, gerekli olan montaj ve demontaj işlemlerinde bize güvenebilirsiniz.

Alarko markalı kombinizin oluşturduğu arıza durumu ne olursa olsun sizlere yardımcı olmaya hazırız. Bu düşünce ile tüm sıkıntılarınızda veya cihazlarınızın ihtiyacı olan uygulamalarda bizi arayabilirsiniz. Yoksun olduğunuz kalite ve değerdeki hizmetleri sunabilmek adına var olan firmamıza ulaştığınız zaman beklediğiniz hizmeti günün kesintisiz saati almış olacaksınız.

Balıkesir Kombi Servisi – Çağrı Merkezi ve Servis Kaydı

Alarko Kombi Servisi hizmetlerinden yararlanmak isterseniz eğer yapmanız gereken sadece çağrı merkezimize ulaşmak olsun. Çağrı merkezi ekibimiz her zaman için çalışmalarını kesintisiz sürdürür. Sizlere bilgi vermek ya da arıza durumları hakkında yardımcı olabilecek teknik bilgiler sunmak adına telefonun başındadır. Tüm hizmetlerimizden yararlanmak amacı ile 444 1 913 numaralı çağrı merkezimize ulaşarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Call Now Button
×

Merhaba!

Her türlü servis ve destek talebiniz için bizimle WhatsApp veya destek@bolgeservis10.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

×