Hizmetler

Hizmetler

hizmetler

Hizmetlerimiz

Balıkesir Kombi Servis olarak alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadrosuyla Balıkesir’de verdiğimiz hizmetler; kombi petek temizliği, kombi bakımı, kombi tamiri, kombi periyodik bakım hizmeti vermektedir. Balıkesir’de haftanın 7 günü 24 saat Teknik servis hizmeti ve yedek parça garanti imkanından faydalanabilirsiniz. Kombi teknik servis ihtiyaçları için profesyonel çözümler üretiyoruz. 

Balıkesir Kombi Servis‘de her marka arızalı kombiniz için servis hizmeti sunulmaktadır. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Yapılan işlemler firmamızın garantisi altındadır. Kombi servis işlemleri yapan firmamız ayrıca her marka ve her tür kombi için bakım hizmetleri sunmaktadır. Dilerseniz firmamız periyodik olarak Kombi Bakım işlemlerinizi gerçekleştirebilir.

Değerli müşterimiz kombi arızalanmadan sağlıklı çalışabilmesi ve yakıt tasarrufu sağlaması için her yıl kombi bakımı yapılmalıdır. Bakımı yapılmamış kombinin verimi düşüp yaktığı doğal gaz miktarı yükselir. Kombi bakımı düzenli olarak yapılan yaşam alanlarında %30 yakıt tasarrufu sağlandığı bir gerçektir.Doğal gaz faturası geldiğinde kötü bir sürprizle karşılaşmamak için her sene kombi bakımı yaptırmanız gerekir.

Kombinizin servise gelmesi için mutlaka bozulması gerekmiyor. Eğer ki periyodik bakım zamanı gelmişse bu da servis işlemi içine girer. Bizde tam bu noktada işimizin arkasındayız. Garanti kapsamındaki ürünlerimizin servis zamanlarında sizi bilgilendirip destek oluyoruz. Diğer türlü petek temizleme işlemi de servis işlemi işine girer. Kısacası kombiye dair her iş servis işi kapsamına girer. Teknik servis talepleriniz için bizi hemen arayabilirsiniz.

Balıkesir Kombi Servis olarak, hizmetlerimiz;

Kombi Servisi
Kombi Tamiri
Kombi Bakımı
Petek Temizliği

Call Now Button
×

Merhaba!

Her türlü servis ve destek talebiniz için bizimle WhatsApp veya destek@bolgeservis10.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

×