Ana Sayfa

7/24 BALIKESİR KOMBİ SERVİSİ

BALIKESİR KOMBİ SERVİS

Balıkesir Kombi Servis olarak her marka kombi servis, kombi bakım, kombi tamir ve onarım hizmetleri vermekteyiz. 7/24 devam eden servis hizmetimizde, günün hangi saati olursa olsun bizi arayabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz anda servis aracımızla dakikalar içerisinde ev veya iş yerinize gelip probleminizi çözüme kavuşturuyoruz.

KOMBİ SERVİS HİZMETLERİMİZ

Kombi Kart Tamiri

KOMBİ KART TAMİRİ

Kombide elektronik kart tamiri yapılabilir. Fakat bu işlem elektronik kartın arıza durumuna bağlı değişmektedir. Bazı arıza durumlarında tamir mümkün olmaz. Bu durumlarda mutlaka temin edilir ise değişimi yapılmaktadır.
Balıkesir ve çevresinde kombi bakım hizmeti sağlamaktayız.
Hizmet almak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Kombi Bakım

KOMBİ BAKIMI

Kombi Bakımı; can ve mal güvenliği, enerji tasarrufu, kombide oluşacak arızaların önceden tespit edilip, daha yüksek maliyetli arızalara sebebiyet verilmemesi şeklinde özetlenebilir.

Balıkesir ve çevresinde kombi bakım hizmeti sağlamaktayız.
Hizmet almak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Kombi Tamiri

KOMBİ TAMİRİ

Kombi arızalarının giderilebilecek olduğu durumlarda parçaların değiştirilip yenilenmesi, ya da sadece temizlik işinin gerçekleşmesi söz konusu olmaktadır.

Balıkesir ve çevresinde kombi tamir, kombi onarım hizmetleri sağlamaktayız. Hizmet almak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Petek Temizliği

PETEK TEMİZLİĞİ

Peteklerde oluşan kirlenmeler, sıcak suyun peteklerinizin tüm yüzeylerine temas etmesini engelleyerek kalorifer tesisatınızdan verim alamamanıza neden olur.

Balıkesir ve çevresinde bu petek temizliği hizmeti sağlamaktayız.
Hizmet almak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Airfel Digifel Duo Arıza Kodları
Airfel Digifel Duo Arıza Kodları Airfel Digifel Duo arıza kodları, Airfel AC24-BC24 model kombilerde oluşan arıza (hata) kodları ve anlamları ile arıza kodlarının …
Airfel Compy MX2 24FF Arıza Kodları
Airfel Compy MX2 24FF Arıza Kodları Airfel Compy MX2 24FF arıza kodları, Airfel Compy MX2 24FF model kombilerde oluşan arıza (hata) kodları ve …
Airfel AC24-BC24 Arıza Kodları
Airfel AC24-BC24 Arıza Kodları Airfel AC24-BC24 arıza kodları, Airfel AC24-BC24 model kombilerde oluşan arıza (hata) kodları ve anlamları ile arıza kodlarının (hata) çözüm …
Airfel Integrity Plus Arıza Kodları
Airfel Integrity Plus Arıza Kodları Airfel Integrity Plus / Integrity Instant KM4-24CE / KM4-28CE model kombilerde oluşan arıza (hata) kodları ve anlamları …
×

Merhaba!

Her türlü servis ve destek talebiniz için bizimle WhatsApp veya destek@bolgeservis10.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

×